Najlepszy ośrodek kształcący kierowców

Kategoria B stanowi podstawową kategorię, do jakiej ubiega się najwięcej osób, które pragną zostać kierowcami i poruszać się własnym pojazdem na drodze. Kurs prawa jazdy, który oferujemy, prezentuje możliwość skorzystania również z takiej propozycji.
Podstawowym uprawnieniem do poruszania się pojazdem w ruchu drogowym jest właśnie wspomniana już kategoria B. Jest to najszersza kategoria, która zezwala na prowadzenie takich pojazdów, jak rowery, mikrobusy, a nawet małe ciężarówki. Oczywiście w grę wchodzi również klasyczny pojazd osobowy. Nasz kurs prawa jazdy jest kierowany do osób, które ukończyły osiemnasty rok życia, lub do tego czasu pozostały i już jedyne trzy miesiące. Osoba pragnąca przystąpić do kursu musi posiadać ważny dokument tożsamości, czyli chociażby dowód osobisty, nie może być karane za jazdę pod wpływem alkoholu lub innych środków, które wywołują problemy z utrzymaniem koncentracji i różne inne zaburzenia. Kolejny warunek do uzyskanie orzeczenia lekarskiego, które świadczy o braku jakichkolwiek przeciwskazań, by móc kierować pojazdem.
Kategoria B uprawnia do tego, by kierować pojazdami samochodowymi o masie całkowitej do 3,5 tony, nie uwzględniając przy tym motocykli i autobusów; pojazdami osobowymi z lekką przyczepą, kiedy to całkowita masa obu urządzeń nie jest większa niż 4,25tony; pojazdami osobowymi z innymi rodzajami przeczep, o ile ich masa całkowita wynosi mniej niż 3,5 tony; mikrobusami do dziewięciu osób; ciągnikami rolniczymi lub pojazdami wolnobieżnymi; pojazdami dla kategorii AM; motocyklami w kategorii A1, o ile posiada się prawo jazdy w kategorii B minimum 3 lata.
Nasz kurs prawa jazdy jest przeprowadzany za pomocą samochodów, których modele są wykorzystywane również podczas tras egzaminacyjnych. Jest to więc sposób na pomniejszenie stresu, a dodanie pewności i odwagi, że wszystko pójdzie dobrze. Pozytywne nastawienie to jeden z elementów, którym kierujemy się w naszym ośrodku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub osobiście w naszej placówce.